Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

MÜDÜR'ÜN MESAJI

Sevgili Lisansüstü öğrencilerimiz,

GAÜ Lisansüstü Eğitim ve Araştırma Enstitüsü sizi sadece ilgi alanlarınızdaki yüksek lisans kariyerinizi yapmanız için karşılamıyor, aynı zamanda küresel bir üniversitenin gücü, kaynakları, olanakları ve potansiyeli ile kucaklıyor. Daha yüksek bir akademik seviyeye ulaşmada çıktığınız bu yolculukta kendinizi ayrıcalıklı, çok kültürlü bir ortamda kendini eğitime adamış danışmanlarınızla ve çok yoğun bir şekilde sizin için çalışan bir Enstitü ile çevrelenmiş olarak bulacaksınız. Bunu yaparken üniversitenizin sosyal olanaklarından ve aktivitelerinden yararlanabileceksiniz ve bu da üniversitemizdeki serüveninizin kalıcı hatıralarla dolmasına yol açacaktır.

Gerek burada geçireceğiniz zaman boyunca gerekse mezun olduktan sonra lütfen Enstitü’nün sizin ihtiyaçlarınıza cevap vermek için her zaman hazır olduğunu unutmayın çünkü siz şu andan itibaren ve mezun olduktan sonra da GAÜ’nin büyük ailesinin birer üyesisiniz.

Mezuniyetinizi takiben bazılarınız belki bu üniversitenin gelecekti öğretim üyeleri olarak kariyerini burada devam ettirmek isteyebilir. Bu durumdan Enstitü ve Üniversite camiası fazlasıyla mutluluk duyacaktır.

Hepinizi elde etmiş olduğunuz akademik başarıdan dolayı kalpten tebrik ediyor ve ileride göstereceğiniz küresel başarılarınızın gerçekleşmesine şahitlik etmekten duyacağımız mutluluğu İfade etmek istiyorum.

 

Prof. Dr. Barlas N. Aytaçoğlu